• PŁYŃ, PRZYGODA ŻYCIA TRWA!

 • ODKRYJ WOLNOŚĆ, W SOBIE!

 • NABIERZ WIATRU W ŻAGLE!

Mazowieckie

Wyświetlanie wszystkich 3 wyników


 • Wydarzenie OJCOWSKIE PRZYGODY ojcowie – córka to weekendowa przygoda dla ojców i córek (w wieku 6-10 lat).

  To zdecydowanie więcej niż przygoda, to budowanie silnej i zdrowej relacji ojciec – córka, która przyniesie korzyści na całe życie. To wydarzenie przygotowujące dziewczynki do odpowiedzialnego życia, budujące prawidłową więź rodzicielską oraz warsztat rozwoju kompetencji komunikacyjnych w relacjach rodzinnych.

  OJCOWSKIE PRZYGODY to zdecydowanie więcej niż warsztaty, szkolenie, wyjazd rodzinny czy obóz. To prawdziwa lekcja życia. Dla ojców i dla córek. Uczestnicy przychodzą na OJCOWSKIE PRZYGODY nie po treść, ale po doświadczenie. Doświadczenie, które zmienia. To nauka i rozwój świadomości w procesie tworzenia więzi rodzicielskiej. To jak wygląda Twoja relacja z córką zależy od Ciebie. Iluzją jest to, że nie masz na to wpływu. Sam to kształtujesz. Wydarzenie jest po to, aby każdy ojciec mógł jeszcze bardziej wziąć odpowiedzialność za wychowanie i dorastanie swojej córki.

  Spotkanie rozpoczyna się w piątek wieczorem, a kończy w niedziele około południa, punktem najważniejszym wydarzenia jest TERENOWA GRA OJCOWSKA – kilkugodzinna zabawa, podczas której rodzice wykonują wspólne zadania z córkami, czerpiąc nowe doświadczenia i zdobywając nowe umiejętności.

 • Wydarzenie OJCOWSKIE PRZYGODY ojcowie – synowie to weekendowa przygoda i warsztat dla ojców i synów (w wieku 6-10 lat).

  To zdecydowanie więcej niż przygoda, to budowanie silnej i zdrowej relacji ojciec – syn, która przyniesie korzyści na całe życie. To wydarzenie przygotowujące chłopców do męskości, budujące prawidłową więź rodzicielską oraz warsztat rozwoju kompetencji komunikacyjnych w relacjach rodzinnych.

  OJCOWSKIE PRZYGODY to zdecydowanie więcej niż warsztaty, szkolenie, wyjazd rodzinny czy obóz. To prawdziwa lekcja życia. Dla ojców i dla synów. Uczestnicy przychodzą na OJCOWSKIE PRZYGODY nie po treść, ale po doświadczenie. Doświadczenie, które zmienia. To nauka i rozwój świadomości w procesie tworzenia więzi rodzicielskiej. To jak wygląda Twoja relacja z synem zależy od Ciebie. Iluzją jest to, że nie masz na to wpływu. Sam to kształtujesz. Wydarzenie jest po to, aby każdy ojciec mógł jeszcze bardziej wziąć odpowiedzialność za wychowanie i dorastanie swojego syna.

  Spotkanie rozpoczyna się w piątek wieczorem, a kończy w niedziele około południa, punktem najważniejszym wydarzenia jest TERENOWA GRA OJCOWSKA – kilkugodzinna zabawa, podczas której rodzice wykonują wspólne zadania z synami, czerpiąc nowe doświadczenia i zdobywając nowe umiejętności.

 • Zapraszamy do udziału w locie widokowym nad Warszawą. Lecimy Robinsonem R44+. Maksymalna ilość osób 3, minimalna 2.

  Cena dotyczy lotu 20 minutowego za osobę przy komplecie uczestników. Istnieje również możliwość lotu 30 min. cena za taki lot wynosi łącznie 1500 zł.
  Zapisz się już teraz i wzbij się w powietrze!


Wyświetlanie wszystkich 3 wyników