• ADVENTURE OF LIFE STARTS HERE

 • DISCOVER YOUR DESTINATION

 • BOOK BEFORE YOU SET OFF

Directory

Showing all 3 results


 • 10Aug

  Niezwykłe spotkanie, które odbędzie się w przyjemnym i energetycznym Centrum Promocji Zdrowia ‘Taraska’.
  Na spotkaniu podejmiemy tematykę zdrowia, motywacji, zmian w życiu, radzenia sobie z problemami i innymi ludźmi — będzie to idealny czas i miejsce, by pytać, rozmawiać i prawdę swą odnaleźć! Jeśli znasz moje nagrania na kanale YouTube – wiesz, że nie będzie tematów tabu (:
  Wybijemy nasze umysły z blokujących nas schematów, a także poruszymy nasze ciała dzięki obecności niesamowitego człowieka – nauczyciela jogi i nieustannego badacza ludzkiego ciała, Bartka. Rozruszamy zastygłe stawy, pobudzimy krążenie, nauczymy się technik oddechowych, a wszystko po to – by czuć się dobrze, i każdego dnia coraz lepiej!
  Otworzymy się na nowe horyzonty, odblokujemy nasze głowy, naładujemy się piękną i świeżą Energią, by iść przez życie z uniesioną głową; radośnie i w poczuciu spełnienia! 🙂

 • 24Aug

  Jesteś na etapie poszukiwań życiowej drogi? Chcesz wydobyć z siebie i nauczyć się wykorzystywać na co dzień swoje mocne strony i wrodzone predyspozycje?

  Udaj się z nami w podróż do źródła Twojego talentu. Ruszamy w piątek 24 sierpnia! Zbiórka w Rajskim Raju (ranczo zlokalizowane w malowniczej wiosce Beskidu Niskiego, w Nowicy) !! Spędzimy tam razem dwa produktywne dni, które wprowadzą świeżość i polot do Twojego życia! Miej odwagę sięgnąć po swój talent!

  Cena: 690 zł/os lub 550 zł (za osobę w przypadku par).
  W skład ceny wchodzą warsztaty i konsultacje, 2 noclegi, kompletne odżywienie oraz dodatkowe bonusy!!
  Więcej informacji i możliwość zapisu bezpośrednio na stronie www.DrogaTalentu.pl »

  Sale!
 • 01Oct

  Udaj się z nami na wyprawę szlakiem hiszpańskich nieruchomości. Poznaj rynek u źródła, rozejrzyj się, zobacz aktualne oferty domów, i być może zdecyduj się na zamieszkanie w jednym z nich!

  Kompletujemy listę uczestników do niedzieli 9 września. Bilety rezerwujemy do 12 września. Lecimy na 4 dni  w pierwszej połowie października. Szczegóły dotyczące formalności omawiane będą bezpośrednio z uczestnikami po złożeniu rezerwacji. Zależy nam na zorganizowanym, ale jednocześnie możliwie elastycznym dla Uczestników planie wyjazdu.

  Marzysz o ciepłym klimacie przez cały rok? Uwielbiasz morską bryzę, cytrusy, chcesz poczuć hiszpański luz na co dzień?
  Nie zwlekaj, zrób z nami pierwszy krok do realizacji tego celu!

  Podana cena jest mocno orientacyjna. Szacujemy, że pokryje ona wszelkie niezbędne koszty (przelot w dwie strony, transport na miejscu, ubezpieczenie, nocleg i wyżywienie). Szczegóły przekażemy zapisanym uczestnikom we wrześniu, kiedy to poznamy aktualne cenniki. 
  Rezerwacja nie jest wiążąca, zatem jeśli chcesz z nami lecieć to zapisz się już teraz, bądź na bieżąco!


Showing all 3 results

Spotkajmy się!

24 Aug

Wyprawa do Raju, po Twój Talent!

690.00  550.00 
01 Oct

Twój hiszpański dom

From 2,500.00 

Newsletter Sign Up