• PŁYŃ, PRZYGODA ŻYCIA TRWA!

  • ODKRYJ WOLNOŚĆ, W SOBIE!

  • NABIERZ WIATRU W ŻAGLE!

Wyprawa do Raju, po Twój Talent!

Wyprawa do Raju, po Twój Talent!

Pilot
Szczepan Zmarzliński Hey Adventure
Start
24 sierpnia 2018 15:00
Koniec
26 sierpnia 2018 12:00
Adres
Nowica 60   Lokalizacja
Telefon
+48 577 566 907

Wybierz się razem z nami na wyprawę po Twój Talent. Zapisy przyjmujemy bezpośrednio na stronie: www.drogatalentu.pl

Kategoria:

Status

Unlimited tickets

Szczegóły wydarzenia

Jesteś na etapie poszukiwań życiowej drogi? Nie wiesz jak wydobyć z siebie i wykorzystywać na co dzień swoje wrodzone predyspozycje?

Nie należysz do wyjątków! System, w którym żyjemy w zasadzie już od najmłodszych lat nie uczy tego jak rozwijać swoje mocne strony. Uczy za to jak być „równym” i jak w tej „równości” ścigać się z innymi, na z góry wyznaczonym torze! A może Ty wcale nie lubisz biegać? Może Twoja ścieżka prowadzi w zupełnie innym kierunku? Przekonaj się sam/a. Udaj się z nami na drogę do źródła swojego talentu. Ruszamy w piątek 24 sierpnia! Zbiórka w Rajskim Raju (ranczo zlokalizowane w malowniczej wiosce Beskidu Niskiego, w Nowicy) !! Spędzimy tam razem dwa produktywne dni, które wprowadzą świeżość i polot do Twojego życia! Miej odwagę sięgnąć po swój talent!

Plan wydarzenia

Piątek, 24 sierpnia 2018

A. Zbiórka od 15.00 do 17.00 Miejsce: Ranczo Rajski Raj, Nowica 60, 38-315 Uście Gorlickie.
B. 18.00 Powitanie oraz przedstawienie siebie i tematyki warsztatów.
C. 19.00 Poczęstunek i luźne rozmowy plenerowe. Odpoczynek.

Sobota, 25 sierpnia 2018

A. 9.00 Śniadanie, które przygotuje Monika Zmarzlińska (w zależności od Waszych preferencji dostęp do kuchni będzie przez cały czas trwania warsztatów).
C. 10.00 – 14.00 Warsztat: Proste metody na identyfikacje talentu i mocnych stron. Podróże w głąb siebie. Zajęcia poprowadzi Szczepan Zmarzliński (moja historia).
C. Indywidualne konsultacje ze Szczepanem (około 1 godzinne rozmowy). Pozostałe osoby mają czas wolny na czerpanie z uroków wspólnego przebywania w Rajskim Raju i jego malowniczej okolicy. W tym czasie będziecie się mogli wymieniać wiedzą z Moniką. Monika to osoba, która zapewni Wam nie tylko zdrowe posiłki, ale i dostarczy sporo informacji na temat pielęgnacji z gracją – swojego domu, ciała i ducha! Więcej o niej dowiecie się odwiedzając blog: Pielegracja.pl «
D. Na dzisiaj koniec, a może początek? Hyde Park. Ognisko. Odpoczynek.

Niedziela, 25 sierpnia 2018

Śniadanie. Podsumowanie wydarzenia i rozjazd do domów. Po powrocie być może wrócisz i będziesz robił to co zawsze, ale już nie tak samo jak zawsze!

PS Brałeś/aś już udział w wielu warsztatach? Przespałeś w szkole i w salach szkoleniowych setki godzin? A może jesteś chodzącą biblioteką? Pamiętaj. Nie przyjeżdżasz po teorię. Damy Ci praktyczny sposób na odnalezienie klucza do esencji Twojego talentu. Różnica jest fundamentalna!

Podsumowując

1. Warsztat z identyfikacji talentu!

2. Indywidualne konsultacje!

3. Noclegi (dwie noce w Raju, Rajskim Raju!).

4. Kompletne Odżywienie!

5. Fantastyczna Przygoda!

Wszystko razem za jedyne 700 zł/osoba. W przypadku par cena za osobę wynosi 550 zł!! Ilość miejsc mocno ograniczona (zakładamy, że będzie nas od 6 do 10 osób). Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy: kontakt@drogatalentu.pl

Talent nie jest po to, aby siedział w szufladzie. Talent jest po to, by się nim dzielić! Do dzieła!

Nowica, 24 sierpnia 2018

KLIKNIJ TUTAJ I DOKONAJ REZERWACJI

Partnerzy

W odkrywaniu natury samych siebie pomaga nam naturalna żywność… Jest ona całkowicie zsynchronizowana z naszym organizmem.

Podczas warsztatu będziemy korzystać m.in. z dóbr natury prosto od BIO-Babalskich!
www.biobabalscy.pl »

Reviews

There are no reviews yet!

Be the first to write a review

*