• PŁYŃ, PRZYGODA ŻYCIA TRWA!

  • ODKRYJ WOLNOŚĆ, W SOBIE!

  • NABIERZ WIATRU W ŻAGLE!

Krótkie kursy, weekendowe wyprawy oraz kilkunastodniowe ekspedycje!
Odkrywaj Polskę, Europę, Świat… Siebie!

Odwaga, dyscyplina, wewnętrzny spokój, kreatywność, zdecydowanie, współzawodnictwo, konsekwencja, umiejętność strategicznego myślenia, odpowiedzialność, elastyczność, zorganizowanie, odkrywanie przestrzeni potencjału, innowatorstwo.

Daj nam znać nad czym chcesz popracować, ile jesteś gotów przeznaczyć na to czasu i pieniędzy.
W odpowiedzi przygotujemy dla Ciebie ofertę warsztatu, bądź wyprawy, poprzez którą poznasz ludzi posiadających wyżej wymienione talenty opanowane na najwyższym poziomie! Poznaj ich sposób myślenia, dowiedz się w jaki sposób rozwijać swoje wrodzone predyspozycje. Zrozum i przejmuj te cnoty, które pozwolą Ci się dopełnić, zrównoważyć. Ucz się od praktyków.

Możesz zdecydować się na indywidualne zajęcia, zabrać ze sobą swoich przyjaciół, wspólników biznesowych, pracowników.
Możesz skorzystać z jednodniowych kursów, bądź wziąć udział w dłuższej np. dwutygodniowej wyprawie szlakiem dziewiczych terenów Amazonki, lub udać się do mnichów tybetańskich.
Jedno jest pewne! Możesz zmienić swoje życie i wejść na inny, niespotykany dotąd poziom!

Wejdź w stan flow, w swój główny nurt i naucz się regularnie, świadomie łapać wiatr w żagle.
Płyń, przygoda życia trwa!

Bliżej natury

HeyA! To miejsce, które pozwala Ci jeszcze bardziej zbliżyć się do natury samego siebie. Każda z podróży prowadzi do źródła. Wydobądź esencję. Inspiruj się, rozwijaj, spełniaj.

Główny nurt

Odkryłeś swoje źródło. Następnie jest spływ i podążanie głównym nurtem. Dlaczego? Bo dzięki temu możesz się unosić i być w swojej najlepszej formie. Poczuj FLOW!

Integracja

Naucz się lepiej komunikować z samym sobą, jak i z innymi. Wykorzystuj swoje mocne strony i doceniaj to, co mają w sobie Twoi bliscy. Budujcie się, twórzcie sieć dobrego.

Ludzie

Wyprawy organizowane przez Hey Adventure mają swój określony cel i intencję. W zależności od Twoich oczekiwań zapraszamy do współpracy osoby, których talenty i kompetencje w danych dziedzinach są dojrzałe. Są praktyczne. Tym oto sposobem możesz razem z nami dotrzeć do mistrzów wyciszenia, dyscypliny, odwagi! Tych cnot, które pragniesz wydobyć z siebie. Wszystko to, podczas niekonwencjonalnych kursów, czy ekspedycji. Przekraczamy granice umysłu, docieramy do esencji potencjału i wydobywamy ją na zewnątrz.
Andrzej Tomicki

Inspirator. Mówca Motywacyjny. Pisarz. Podróżnik. Przewodnik. Globtrek.pl – czyli Pontonem z Krakowa do Gdańska (Ryba na Wiśle), Autostopem na Saharę… miłość do świata, ludzi i przyrody. Doskonalenie swego ciała i umysłu, rozwój osobisty i dążenie do najlepszej wersji samego siebie.
„Talent jest darem uniwersalnym, ale potrzeba wielkiej odwagi, żeby go wykorzystać.”

Szczepan Zmarzliński

Aktywator. Strateg. Koordynator projektu. Badacz zagadnień związanych z identyfikacją, zrozumieniem, kształtowaniem i dzieleniem się wrodzonymi talentami (więcej na: DrogaTalentu.pl). Pasjonat przedsiębiorczości opartej na pasji, formuły Win & Win & Win, prawdy, przyrody i przygody! Ceni sobie prostolinijność, odpowiedzialność i równowagę.

Newsletter