• ODKRYWAJ PRZESTRZEŃ POTENCJAŁU.

  • WYJAZDY INSPIROWANE NATURĄ.

  • WYZNACZ KIERUNEK I DOKONAJ REZERWACJI.

ODKRYWAJ PRZESTRZEŃ POTENCJAŁU
…od głębin, po szczyty.

Poszukiwaczu swojej najlepszej wersji!

Witaj na przystani, z której możesz rozpocząć odkrywczą dla Twojego ciała i ducha podróż:
Hey Adventure!

Zainspirowani naturą przemierzamy nowe przestrzenie rozwoju i dzielimy się tym z Tobą. Po to, abyś mógł wydobyć z siebie najgłębsze zasoby swoich możliwości!

Proponujemy Ci wyjazdy, podczas których będziesz mógł zaprzyjaźnić się z każdym z żywiołów. Ziemia, powietrze, ogień, woda – wszystko to jest elementem świata, w którym żyjesz, jest elementem Ciebie!
Przejdź ze stanu permanentnej walki z codziennością, na stan, w którym odpuszczasz sobie ograniczające Cię blokady i zaczynasz płynąć przez życie.
[ Poniżej przedstawiamy nasze sztandarowe propozycje. Jeśli reprezentujesz grupę co najmniej 6 osób to miejsce, termin oraz program wyprawy dopracujemy adekwatnie do Waszych możliwości i oczekiwań. ]

Żeglarska przygoda i robinsonada

Przed Tobą wyprawa, podczas której poczujesz się jak Robinson Crusoe!

Akcja ma miejsce podczas morskiego rejsu wzdłuż najpiękniejszych archipelagów i wysp wybrzeży Chorwacji. W trakcie rejsu trafisz z pozostałymi uczestnikami wyprawy na prawdziwą bezludną wyspę! Na miejscu doświadczasz niesamowitych przeżyć. Ze skromnymi zapasami musisz przetrwać i rozwiązywać liczne zadania. Ich powodzenie wpłynie np. na standard Twojego pobytu, to czy będziesz spał pod gołym niebem, czy w chatce, zjesz na kolację pieczoną rybę, czy tylko suchy prowiant. W trakcie rozwiniesz umiejętności manualne oraz rozjaśnisz swój umysł. Zaradność, kreatywność, wiara we własne siły to cnoty, które szczególnie rozkwitają podczas tej eskapady. Dodatkowo poznasz smak żeglarskiego życia na morzu, nauczysz się prowadzić jacht, stawiać żagle, cumować i poczujesz moc wiatru.

 

Standardowa propozycja zakłada 7 dni przygód. W zależności od oczekiwań grupy możemy spędzić na wyspie 2-3 dni, pozostałą część wyjazdu przeznaczymy na rejs żeglarski, snorkeling, poznawanie okolicznych atrakcji i kultury. Wszystko to uzupełnione o warsztaty, adekwatne do potrzeb uczestników. Żegluj & ucz się. Odkrywaj nowe lądy swojej wyobraźni!

[ Opcjonalnie możemy Ci zaproponować inną lokalizację. Począwszy od polskich jezior, kończąc na dalekich rejsach oceanicznych. ]

Kajaki / packrafting, FLOW Generator & biwak

Płyń swoim głównym nurtem! Dosłownie i w przenośni!

Zaopatrzeni w pozytywne nastawienie wchodzimy do kajaków i płyniemy (opcjonalnie korzystamy z packraftów)! Ekscytujący spływ przeplatają zajęcia ze sztuki obcowania z naturą oraz warsztaty rozwojowe. Uczysz się koordynować kurs, rozwijasz swoją elastyczność, odpowiedzialność, umiejętność współpracy i komunikacji w grupie. Praktyczne ćwiczenia mają miejsce zarówno podczas wiosłowania, jak i w trakcie biwaku.

 

Wyprawa standardowo trwa tydzień i odbywa się na jednej z polskich rzek. Stopień trudności zależy od deklarowanych umiejętności uczestników. Spływ kajakarski połączony z treningiem mentalnym jest bardzo skuteczną i długofalową formą nauki. Rozwój przekłada się praktycznie na każdą płaszczyznę życia.

[ Opcjonalnie możemy skrócić wyjazd, bądź udać się np. na dłuższą zagraniczną ekspedycję ze spływem w roli głównej! ]

Leśna przygoda – rzemiosło & dzika kuchnia

Poczuj zew i odwiedź swoją matkę naturę!

Zostawiamy samochody, wyłączamy internet i ruszamy w podróż poza macki cywilizacji. Zaprzyjaźniamy się z naturą, zaczynamy traktować ją, jak na matkę przystało! Z szacunkiem i miłością. Nastawienie na przetrwanie (survival) zamieniamy w tworzenie (bushcraft). Otwieramy oczy na to, co nas otacza. Zdobywamy umiejętności i zrozumienie ponadczasowych praw! Mamy tu schronienie i pożywienie (poznajemy dzikie rośliny jadalne, uczymy się je odróżniać i korzystać z ich właściwości).

 

Wyjazd ma charakter edukacyjny. Uczymy się robić „coś, z niczego”. Noclegi w zależności od potrzeb uczestników organizujemy np. w chatach traperskich, jurtach, bądź w namiotach. Preferowana lokalizacja to tereny „Republiki Ściborskiej” lub Beskid Niski, niemniej jesteśmy otwarci na dowolne, dostępne lokalizacje, także zagranicą.
[ Warsztat trwa standardowo 3 dni, ale istnieje możliwość dłuższej przygody. Program i strefę komfortu uzależniamy od potrzeb uczestników. ]

Wyprawa górska – wizja i żelazna kondycja

Osiągaj szczyty swoich możliwości.

„Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku”. Konsekwentnie go stawiamy, jeden po drugim. Idziemy zarówno górskim szlakiem, jak i w głąb siebie. Mijamy strumyki, źródła, dochodzimy do szczytów naszej wyobraźni. Przerwa na odpoczynek. Ruszamy dalej. Ta przygoda nie ma końca. Rozwijamy świadomość, wytrwałość i wiarę w siebie. Wyprawa zmienia nas. Naszym domem jest nasza droga. Życie staje się podróżą.

 

Program zakłada siedmiodniową wędrówkę szlakami tatrzańskich wierchów. W zależności od stopnia zaawansowania uczestników wyprawy śpimy w namiotach bądź w schroniskach. W trakcie pobytu na wysokościach podziwiamy fantastyczne widoki na przyszłość! Talenty nad którymi pracujemy dostają solidną dawkę wartości.
[ Istnieje możliwość krótszej wyprawy, np. w Bieszczady lub dłuższej, na dowolne pasmo górskie świata! ]

Natura

HeyA! To miejsce, które pozwala Ci jeszcze bardziej zbliżyć się do natury samego siebie. Każda z podróży prowadzi do źródła. Wydobądź esencję. Inspiruj się, rozwijaj, spełniaj.

Główny nurt

Odkryłeś swoje źródło. Następnie jest spływ i podążanie głównym nurtem. Dlaczego? Bo dzięki temu możesz się unosić i być w swojej najlepszej formie. Poczuj FLOW!

Integracja

Naucz się lepiej komunikować z samym sobą, jak i z innymi. Wykorzystuj swoje mocne strony i doceniaj to, co mają w sobie Twoi bliscy. Budujcie się, twórzcie sieć dobrego.

Bezpieczeństwo

Wyjazdy ukierunkowane są na przełamywanie barier umysłowych i fizycznych. Mimo to prowadzimy je w taki sposób, abyś zachował/a maksimum bezpieczeństwa.

Odpowiedzialność

Aby zapewnić najlepsze warunki dla wszystkich uczestników jasno określamy zasady wyjazdów. Unikamy niedomówień, po to by cieszyć się przygodą w pełni.

Ludzie

[ Wyprawy organizowane przez Hey Adventure mają określoną intencję. W zależności od Twoich oczekiwań zapraszamy do współpracy osoby, których talenty i kompetencje w wybranych zagadnieniach są dojrzałe. Nasi przewodnicy pokażą Ci fantastyczne miejsca, nauczą Cię nowych umiejętności, jak również oprowadzą po jaskiniach Twojego własnego umysłu. Wszystko to, podczas kursów i ekspedycji, gdzie natura jest na pierwszym planie. Przekraczamy granice strefy komfortu, docieramy do nowych lądów, odnajdujemy esencje potencjału i wydobywamy ją na zewnątrz. ]