• ODKRYWAJ PRZESTRZEŃ POTENCJAŁU.

  • WYJAZDY INSPIROWANE NATURĄ.

  • WYZNACZ KIERUNEK I DOKONAJ REZERWACJI.

O Nas

Tytułem wstępu

Jesteśmy platformą zrzeszającą osoby zajmujące się organizacją kursów i warsztatów związanych z aktywnościami na łonie natury, jak i tych, którzy poszukują alternatywnych form podróży związanych ze zdobyciem wiedzy, doświadczenia oraz dających możliwość obcowania z przyrodą.

Poprzez Hey Adventure masz okazję wziąć udział w krótkich warsztatach, weekendowych mikrowyprawach, a także w dłuższych ekspedycjach. Poznasz tutaj fascynujące miejsca, ludzi oraz siebie! Jednym z naszych nadrzędnych celów jest bowiem inspirowanie do odkrywania i przełamywania własnych ograniczeń. Uważamy, że wychodząc dosłownie poza swoje strefy komfortu wchodzimy na nowe, nieznane nam wcześniej płaszczyzny rozwoju.

W zależności od Twoich oczekiwań przygotowujemy dla Ciebie pełne adrenaliny aktywności: wyprawy kajakowe, firewalking, bushcraft, lub pełne wyciszenia i spokoju medytacje. Jesteśmy po to, aby dostarczyć Ci możliwość nauki tych cnot, których czujesz, że potrzebujesz w na swojej drodze spełnienia.

Dla kogo?

Ofertę kierujemy dla osób indywidualnych, bądź grup zorganizowanych. Naszymi odbiorcami są firmy, instytucje, kluby tematyczne, grona przyjaciół. Jako zewnętrzny podmiot wprowadzamy organizację, doświadczenie oraz pomysły, które sprawiają, że wyjazdy są produktywne.

Dlaczego my?

Zamiast przeglądać oferty konwencjonalnych biur podróży i jechać w pozbawione spontaniczności wyjazdy zastanów się i sam wybierz swój kierunek. Nasza oferta to przede wszystkim podróże w głąb siebie. Prowadzący to osoby, które odkryły i zrozumiały swoje wrodzone predyspozycje. Ucz się od tych, którzy mają w sobie to, co chcesz się nauczyć. Praktyka czyni mistrza.