• ODKRYWAJ PRZESTRZEŃ POTENCJAŁU.

 • WYJAZDY INSPIROWANE NATURĄ.

 • WYZNACZ KIERUNEK I DOKONAJ REZERWACJI.

Rejsy żeglarskie wzdłuż wybrzeża Chorwacji

Rejsy żeglarskie wzdłuż wybrzeża Chorwacji

Ilość dni:
7 dni
Transport:
bus, autobus
Typ wyjazdu:
żeglowanie, warsztaty
Ilość osób:
6-8 osób
Lokalizacja:

5,200.00 

Żegluj i ucz się podczas niezapomnianego rejsu jachtem / katamaranem wzdłuż wybrzeży Chorwacji – „Karaibów Europy”! Przeżyj fantastyczną morską przygodę, zdobądź umiejętności żeglarskie, przełam własne słabości i odkryj nowe przestrzenie swojego potencjału! Sail&Learn!

Przeczytaj opis rejsu, zaproś rodzinę, przyjaciół, partnerów biznesowych, wybierzcie dogodny dla Was termin i żeglujcie razem z nami!

Podana kwota dotyczy 1 osoby przy założeniu, że rejs odbywa się w okresie przedsezonowym (13.04 – 08.06.2019) i bierze w nim udział 8 osób (Całość = 41600 zł). Opłaty pobierane są w Euro. 41 600 zł odpowiada przelicznikowi 9 600 Euro z dnia 8.10.2018 r. W sezonie pełnym, tj. od 9 czerwca do 22 września ceny wynoszą od 12 000 Euro za całość. Rezerwacja oznacza gotowość do uczestnictwa w rejsie. Szczegółowe informacje i potwierdzenie zapisu zostaną dokonane podczas dalszej korespondencji.

Discount:
Wybierz termin:
Kategoria:

Special offer

Opis

Cena obejmuje:

 • 7 dni pobytu na katamaranie dla 6-8 gości w 4 dwuosobowych kabinach;
 • paliwo do jachtu;
 • kapitana jachtu (opcjonalnie kucharza, hostessę/stewarda);
 • opłatę za postoje w marinach, na bojach w parkach narodowych;
 • wyżywienie 3 posiłki dziennie: śniadanie, lunch i kolacja;
 • serwis kawowy, woda, soki, napoje, owocowe drinki, przekąski, owoce;
 • pościel, ręczniki i ręczniki plażowe;
 • sprzęt wędkarski, przynęty;
 • dojazd – profesjonalny bus/autokar PL-CRO-PL.

Dodatkowe koszty:

 • bilety wstępu do parków narodowych, muzeów, na imprezy (inne niż w programie);
 • atrakcje uzupełniające, jak np. parasailing, rafting, nurkowanie, jazda na skuterze wodnym oraz inne sporty wodne i odpłatne aktywności na lądzie.

Żegluj i ucz się. To idea, która przyświeca rejsom pod szyldem Marcina Szymkiewicza.

Wyprawy ukierunkowane na rozwój wrodzonych predyspozycji uczestników pozwalają odnaleźć swoje osobiste i zawodowe główne nurty. Uczymy tego, jak regularnie łapać wiatr w żagle i w swoim własnym rytmie płynąć do wyznaczonych celów.

Propozycja dodatkowa

ROBINSONADA !!

Czyli wyprawa dla śmiałków, którzy chcą przeżyć tydzień na bezludnej wyspie zdani wyłącznie na siebie!

Robinsonada to przygoda, podczas której przełamiesz wszelkie słabości i opory, będziesz miał/a okazję dać z siebie wszystko. Podczas pobytu na wyspie będziesz miał szereg zadań do wykonania i zagadek do rozwiązania. Wyniki Twoich działań będą miały wpływ na to czy śpisz pod gołym niebem, czy może znajdujesz klucz i śpisz w wygodnym domku. Wyprawa pozwoli Ci przełamać wiele stereotypowych dla miejskiego życia zachowań. Rozwiniesz swoje kompetencje, wskrzesisz najgłębsze zasoby swojego potencjału. Rozwiniesz swoją spostrzegawczość, zdolności analityczne, umiejętność współpracy, pewność siebie, determinację, samokontrolę.

Powodzenie w realizacji zadań pozwoli Ci oraz innym uczestnikom wyprawy wezwać na pomoc jacht, który zabierze Was z tego wspaniałego miejsca. Poszerz swoje horyzonty, wejdź na niespotykaną wcześniej płaszczyznę rozwoju!

Szczegóły wyjazdu zostaną ustalane indywidualnie. Przygotujemy ofertę, która w najbardziej adekwatny sposób wpłynie na rozwój poszczególnych członków grupy.

Płyń, przygoda życia trwa!

Chorwacja

Chorwacja, chociaż jej popularność stale wzrasta nadal skrywa w sobie wiele skarbów i tajemnic. Niepowtarzalne wybrzeże (długość 5790 km), niezliczona ilość zatoczek, ponad 1200 wysp (tylko 60% z nich jest zamieszkana) sprawiają, że Chorwację określa się mianem raju dla żeglarzy – „Karaibów Europy”! Promienie słońca dodają energii, morska bryza daje poczucie wolności, a lazurowy Adriatyk orzeźwienia podczas kąpieli. Krystalicznie czysta woda, brak wielkich wiatrów i fal sprawiają, że żeglowanie wzdłuż wybrzeża Chorwacji to gratka, nawet dla najbardziej wymagających miłośników sportów wodnych. Całość dopełniają przepiękne, malownicze krajobrazy i kuchnia śródziemnomorska, której będziesz miał możliwość doświadczyć w najlepszej krasie.

Żeglowanie pod szyldem Sail&Learn to nie tylko luksusowa wyprawa, to również możliwość doświadczenia fantastycznych, wychodzących poza schematy przeżyć. Łączymy przygody na świeżym powietrzu z edukacją na najwyższym poziomie! Poszerzamy horyzonty! Płyniemy zarówno w głąb morskiej przygody, jak również w głąb samych siebie.

Nabierz wiatru w żagle i płyń z nami. Tygodniowa podróż wzdłuż wybrzeża Chorwacji to spotkanie dwóch światów: doczesności i starożytności, gór z morzem, relaksu z adrenaliną, materii z duchowością!

Flota

Na wodach Adriatyku doskonale sprawdzają się katamarany morskie klasy LAGOON. Dzięki temu, że są one nieznacznie mniejsze od jednostek oceanicznych i płycej zanurzone możemy nimi podpłynąć bliżej plaży, wpłynąć do małych zatok i łatwiej manewrować. Katamarany są wygodne, bezpieczne, zapewniają pełen komfort uczestnikom rejsu. Każdy z nich posiada 4 dwuosobowe kajuty z łazienkami oraz przestronny kokpit, z którego jest bezpośrednie wyjście na taras zewnętrzny. Każda kabina posiada ogrzewanie praktyczne i obszerne szafy, dzięki którym możesz się czuć jak w prawdziwym hotelu. Centralnym miejscem na katamaranie jest obszerny i wygodny salon z aneksem kuchennym.

Ewentualną alternatywą dla podróży po Adriatyku są także dostępne u nas jachty klasy: BAVARIA, ELAN, BENETAU.

Każdy katamaran lub jacht jest wyposażony w dwa niezawodne silniki oraz nowoczesne i niezbędne urządzenia do bezpiecznej nawigacji. Systemy bezpieczeństwa AIS, radar, echosonda zapewniają pełny komfort żeglowania, bez konieczności częstego zawijania do portów. Na indywidualne życzenie naszych Gości możemy zaproponować również najwyższej klasy atrakcje wodne, w tym jachty motorowe Feretti lub Sessa Marine. Dzięki takiemu wyposażeniu możemy popłynąć tam gdzie chcesz i zatrzymać się bez obaw w przy dowolnej wyspie.

Opinie

Nie ma jeszcze opinii dotyczącej tej propozycji.

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię

*

Dokonując rezerwacji zgłaszasz swoją gotowość do wzięcia udziału w wydarzeniu. Rezerwacja nie jest wiążąca. Podana cena może ulec zmianie w zależności od liczby uczestników, dodatkowych atrakcji, bądź innych okoliczności. Szczegółowy plan wyjazdu oraz jego ostateczną cenę ustalimy indywidualnie podczas kontaktu.