• PŁYŃ, PRZYGODA ŻYCIA TRWA!

  • ODKRYJ WOLNOŚĆ, W SOBIE!

  • NABIERZ WIATRU W ŻAGLE!

Wybierz swój hiszpański dom – Gandia

Wybierz swój hiszpański dom – Gandia

Pilot
Start
1 października 2018
Koniec
15 października 2018
Adres
Gandia, Hiszpania   Lokalizacja
Telefon
+48 577 566 907

2,500.00 

Udaj się z nami na wyprawę szlakiem hiszpańskich nieruchomości. Poznaj rynek u źródła, rozejrzyj się, zobacz aktualne oferty domów, i być może zdecyduj się na zamieszkanie w jednym z nich!

Kompletujemy listę uczestników do niedzieli 9 września. Bilety rezerwujemy do 12 września. Lecimy na 4 dni  w pierwszej połowie października. Szczegóły dotyczące formalności omawiane będą bezpośrednio z uczestnikami po złożeniu rezerwacji. Zależy nam na zorganizowanym, ale jednocześnie możliwie elastycznym dla Uczestników planie wyjazdu.

Marzysz o ciepłym klimacie przez cały rok? Uwielbiasz morską bryzę, cytrusy, chcesz poczuć hiszpański luz na co dzień?
Nie zwlekaj, zrób z nami pierwszy krok do realizacji tego celu!

Podana cena jest mocno orientacyjna. Szacujemy, że pokryje ona wszelkie niezbędne koszty (przelot w dwie strony, transport na miejscu, ubezpieczenie, nocleg i wyżywienie). Szczegóły przekażemy zapisanym uczestnikom we wrześniu, kiedy to poznamy aktualne cenniki. 
Rezerwacja nie jest wiążąca, zatem jeśli chcesz z nami lecieć to zapisz się już teraz, bądź na bieżąco!

Wyczyść
Kategoria:

Status

Unlimited tickets

Harmonogram

1. Dzień. Wylot z Polski. Lądowanie na lotnisku w Walencji, przejazd do miejsca zakwaterowania. Omówienie spraw organizacyjnych, FAQ, czas wolny, nocleg.

2. Dzień. Załatwienie numerów N.I.E., założenie konta bankowego (dla chętnych). Rozeznanie i oględziny wybranych nieruchomości, poznawanie prawa związanego z ich kupnem, możliwość zakupu/rezerwacji, czas wolny, nocleg.

3. Dzień. J/w rajd po nieruchomościach, możliwość zakupu/rezerwacji, czas wolny, nocleg.

4. Dzień. Dla zainteresowanych okazja do poznania kolejnych nieruchomości, możliwość zakupu/rezerwacji, czas wolny, wyjazd busem na lotnisko.

Szczegóły wydarzenia

Wyjazd ma charakter rekreacyjny. Jego głównym celem jest zobaczenie nieruchomości dostępnych aktualnie w sprzedaży. Podczas pobytu w Hiszpanii będziemy mogli skorzystać z pomocy i doradztwa Piotra Kostrzewy i Dariusza Pomorskiego (THD Gandia – twojhiszpanskidom.pl), fachowców zajmujących się sprzedażą, wynajmem i zarządzaniem nieruchomości w Gandii i okolicach.

Gandia to malowniczo położone miasto, godzinę drogi samochodem, na południe od Walencji. Jej urokliwe plaże, są według wielu międzynarodowych portali wakacyjnych jednymi z najpiękniejszych na Costa Blanca. Noclegi są organizowane w dostępnych przez THD Gandia posiadłościach, zgodnie z potrzebami Uczestników.

Charakter wyjazdu sprawia, że będziemy mogli przekonać się na własnej skórze jak to jest mieszkać i żyć w Hiszpanii, a nie tylko patrzeć na nią z perspektywy turysty. Dzięki wycieczce w grupie masz okazję poznać fantastyczne osoby, które tak jak Ty chcą zamieszkać w Hiszpanii i w niedalekiej przyszłości mogą zostać Twoimi sąsiadami!


Ważna wiadomość dla chętnych.
Osoby, które chcą zakupić nieruchomość muszą posiadać nr N.I.E. (numer identyfikacyjny obcokrajowca). Koszt wyrobienia takiego numeru to 60€ od osoby. Kolejkę po numery N.I.E. zamawiamy z uprzedzeniem 2 do 3 tygodni.

W przypadku skorzystania z pomocy THD Gandia w zakupie i w sprawach administracyjnych do miesiąca po zakupie (lub do zakończenia procedury) trzeba się liczyć z kosztem 1500€ (w tym konto bankowe). Dotyczy wyłącznie osób, które zdecydują się na kupno nieruchomości.

Podstawowe zalety wyjazdu w październiku:

  • Piękna pogoda, w morzu 26 stopni. Zapewnij sobie przedłużenie lata!
  • Ustabilizowane ceny nieruchomości po wiosennym szczycie.
  • Mniejsza ilość turystów niż w sezonie, co zapewnia prawdziwy komfort wypoczynku.

UWAGA.
Źródło informacji do przygotowania się na wycieczkę: www.twojhiszpanskidom.pl.
W przypadku zainteresowania wyjazdem w innym terminie prosimy o powołanie się na hasło: „Hey Adventure”.

Atrakcje w Gandii i okolicach

Po więcej ciekawych informacji dotyczących Gandii, nieruchomości i lokalnych atrakcji odsyłamy do kanału Piotra Kostrzewy na Youtube, kliknij tutaj.

Dodatkowe informacje

Nieruchomości

Najtańsze do remontu (do 40 tys. €), Do zamieszkania w dobrym położeniu (do 80 tys. €), Dobre położenie i standard (+/- 130 tys. €), Inne – zaproponuj w uwagach do rezerwacji

Reviews

There are no reviews yet!

Be the first to write a review

*

Newsletter